Афиша мероприятий. Куда пойти в Киеве

Персональна виставка яскравого живопису Антона Гудзікевича

17 лютого LERA LITVINOVA GALLERY представляють персональну виставку Антона Гудзікевича, де будуть показані одні з найяскравіших пейзажних робіт майстра.
Антон Гудзікевич – ялтинський пейзажист, член Національної спілки художників України. Митець пройшов шлях від традиційного живопису до нового осмислення школи кримського імпресіонізму, та створив свій унікальний художній почерк на полотнах, який відомий всьому світу. Його роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях України, США, Китаю, Іспанії, Німеччини та ін…
Київ, вулиця Ділова, 1/2, Tetris Hall. Вхід вільний

 

FLASHBACK. УКРАЇНСЬКЕ МЕДІА-МИСТЕЦТВО 1990-х

01.03.2018, Мистецький арсенал
Цей проект продовжує серію виставок, присвячених історії сучасного українського мистецтва – іменам, явищам, школам, періодам. Мета таких проектів – створення через виставкове дослідження певної візуальної антології, наповненої новими концептуальними поглядами, значеннями і смислами.
Київ, вул. Лаврська, 12

 

Голоси Києва
20.03-15.04.18
З «Голосами Києва» швейцарська художниця Катерина Гфеллер малює боротьбу за ідентичність країни, яка постраждала від війни та соціальних потрясінь, прагнучи відстояти західні цінності. Митець дивиться на те, як Київ змінюється після Майдану 2014 року. Використовуючи відео, фотографії, тексти та аудіозаписи, художниця прагне створити еволюційну подорож по всьому музею.
Національний музей Тараса Шевченка
Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

 

Українські еліти ХVІІІ – поч. ХХ ст.: у пошуках ідентичності
27.02-24.05.18
Через творчість Тараса Шевченка та його біографію буде представлено козацько-старшинські роди та їхніх нащадків, а також представників фінансової еліти ХІХ ст. як складової українського соціуму. Через весь проект, що охоплює понад два століття, проходитиме розповідь про конфлікти та інтриги, життєві і політичні драми, а також таємниці української аристократії: Розумовських, Лизогубів, Кочубеїв, Закревських, Скоропадських та інших.
Національний музей Тараса Шевченка
Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

 

(Р)ЕВОЛЮЦІЯ МІФУ: трансформація кобзарства в ХІХ – ХХІ століттях
Відкриття виставки 22.02.2018 о 19:00
Головна ідея – показати, як упродовж 300 років (р)еволюціонував феномен українських народних співців та яку роль у цьому процесі відіграв Тарас Шевченко і радянська влада. У рамках проекту передбачаються кураторські екскурсії, покази фільмів, концерти українських кобзарів, бандуристів і лірників.
Національний музей Тараса Шевченка
Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

 

Михаил Деяк. Рудольф Бурда. «Диалог»

07.02.2018 — 25.02.2018
Открытие: 7 февраля в 19.00, VoloshynGallery, Киев, ул. Терещенковская, 13
Voloshyn Gallery представляет совместную выставку чешского художника Рудольфа Бурды и украинца Михаила Деяка «Диалог». На выставке посетители смогут увидеть диалог между скульптурами из стекла и лаконичными пейзажами на стекле.
Цикл минималистичных пейзажей Деяка называется Space, что, как известно переводится как «космос», хотя автор скорее имел в виду более общее значение — «пространство». В этих работах художник не стремится навязать зрителю свое видение или мысли, скорее рассчитывает на то, что зритель вступит в диалог с работой и самим собой. Space — это психологический проект о нашем внутреннем мире.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *