Антропогенез: витоки, предмет, тіло Євген Шаповалов

Євген Шаповалов

 

В арт-галереї «Мануфактура» проходить персональна виставка чернігівського художника Євгена Шаповалова під назвою «Антропогенез: витоки, предмет, тіло».
Антропогенез дослівно означає виникнення та розвиток (генезіс) людини (антропос) в широкому сенсі. В контексті мистецтва та даної виставки – це еволюція людства у проявах його стародавніх культур, творів, предметів та показ самих людей без зайвих прикрас.
Шукаючи власний стиль, використовуючи оригінальну техніку, автор знаходить несподівані рішення. В його роботах прослідковуються цікаві думки щодо буденних речей, а вікові сюжети розкриваються на сучасному тлі. Еротизм в його картинах — це особливий погляд на жінку, спроба зазирнути в таємний світ її бажань та інстинктів.
У художніх творах молодого митця завжди є місце сміливому експерименту. Він критичний до своїх робіт, сприйнятливий до порад і відкритий до всього нового, яке з’являється на стику різних підходів, стилів та напрямків. Живописець поєднує непоєднуване, міксує різні техніки: пастель і масло, графіку і станковий живопис, легко змінює жанри, переходячи від натюрморту до пейзажу, від оголеної натури до портрету.
Митець з повагою ставиться до класики, на якій навчався: «Це — найкраща школа для художника. Я робив копії, намагаючись осягнути техніку майстрів. В процесі навчання приходило розуміння того, чим буду займатись я. З чим прийду в мистецтво, який слід залишу — не можна займатись живописом і не ставити перед собою таких питань».
Народився Євген Шаповалов у 1986 році в м. Сімферополь. Член Національної спілки художників України, неодноразовий учасник обласних і всеукраїнських виставок та міжнародних проектів. Переможець Всеукраїнського пленеру «Найкращий художник»
(м. Вінниця, 2017 рік).
Надихнутись картинами молодого митця в арт-галереї «Мануфактура» можна до 20 липня 2018 року.

 

 
Арт-галерея «Мануфактура»
Обухівське шосе, 2
Щоденно з 11.00 до 20.00
 +38 (044) 200-9747

 

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *