«Історія кохання» Ірини Саченко

Музей історії міста Києва спільно з Іриною Саченко представляють виставку живопису «Історія кохання»

18 вересня о 18.00 в МВЦ «Музей історії міста Києва» відбудеться відкриття виставки «Історія кохання» члена Національної спілки художників України Ірини Саченко.
В експозиції буде представлено понад тридцять творів живопису, сповнених розмаїттям сюжетів та образів: квіти, сни, жінки, морські раковини, загадкові випадкові речі.
«Історія кохання» для художниці — це комфортний простір, укриття, маленький замкнений світ, в якому панує атмосфера ніжності та романтики. «Це почуття, що виходить з середини нашої свідомості, а потім знову туди повертається. У кожної людини виникає потреба ізолюватись від шаленого, динамічного світу, заховатись, забутись та відчути себе захищеним і щасливим», — ділиться думками автор.
Пишучи свої картини, Ірина Саченко намагається показати свій комфортний світ, свою Love Story. Її живопис сповнений свіжості і якоїсь особливої зворушливої чарівності.
Ірина Саченко – художниця емоцій, особливого настрою та творчого пориву. Її картини багаті на яскравий, сонячний колір. У своїх творах вона, ніби «вальсує» легким пензлем у межах індиго, насиченої охри та небесно-блакитного кольору.
Музей історії міста Києва
(вул. Б. Хмельницького, 7, м. Театральна)

Музейно-виставковий центр «Музей історії міста Києва»

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *