Катерина Кудрявцева. «Пелюстки»

Виставка живопису
25 травня
Арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку живопису Катерини Кудрявцевої «Пелюстки». Експозиція знайомить із «квітковою лінією» у творчості художниці. Побачивши картини, глядач ніби відчуває тонкий та ніжний аромат квітучої краси. За допомогою пензля мисткиня наче зупиняє час та фіксує чарівну мить цвітіння. У кожному творі присутня маленька особиста історія авторки.

Весняний настрій

«У своїх картинах прагну втілити живу красу квітів. Квітка для мене – це візія гармонії Всесвіту посеред бетону й скла, сповненого негативних і трагічних подій, хаосу навколишнього життя, перенасиченого інформацією віртуального простору. Краса живої квітки, як ковток чистої джерельної води, надає сили, натхнення та краплинку щастя.»
Географія квіткових мотивів охоплює відстань від Києва до Китаю. Протягом 2010 – 2011 років художниця викладала образотворче мистецтво у коледжі м. Сучжоу (КНР).

Квітка бонсаю

Катерина Кудрявцева надає перевагу роботі з натурою. Вона визнає: процес створення живописного образу хоча і підпорядковується візуальним закономірностям, але не існує правил, як зробити його живим. Створюючи образ, мисткиня довіряє інтуїції.

Ранковий аромат магнолії

Катерина Кудрявцева – випускниця Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (м. Київ), член НСХУ, кандидат мистецтвознавства, призер численних Всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, учасниця багатьох персональних виставок та колективних проектів, в тому числі у Польщі, Греції, Китаї та США. ЇЇ роботи зберігаються у фондах НАОМА, Дирекції художніх виставок країни НСХУ, приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Греції, США, Китаї.
Виставка триватиме до 26 липня.

Вхід вільний

Арт-галерея «Мануфактура» 
Обухівське шосе, 2
Щоденно з 11.00 до 20.00
 +38 (044) 200-97-47

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *