«Місця сили» Лани Кауфман

З 25 вересня по 08 жовтня
Національний музей Тараса Шевченка
персональна виставка «Місця сили» української художниці Лани Кауфман

Художниця через мистецтво живопису прагне донести до людей загадковий містичний світ так званих «Місць сили», розкиданих по різних куточках планети, але об’єднаних єдиним духовним началом всесвіту.
«Мандрівник зі стажем довжиною в життя», — так про себе говорить Лана Кауфман. З раннього дитинства, переїжджаючи з батьками у різні країни та міста, майбутня художниця знайомилася з іншими культурами, разом з вивченням мов вбираючи традиції, національні особливості різних народів. Термін «Місця сили» прийшов до неї пізніше, ставши орієнтиром у творчості, невичерпним джерелом натхнення. Де б вона не була: у Криму чи на Алтаї, в Америці чи у Європі, її притягували «місця сили» своєю неприборканою містичною енергією, що народжує легенди, дарує людям просвітлення. Космічна енергетика тих місць лягла в основу серії мальовничих робіт, серед яких пейзажі з Трахтемирова, Каппадокії, Америки, Криму, з Байкалу.
Виставка складається з окремих тематичних блоків, створюючи єдину композицію, до якої увійшли понад тридцять творів живопису, сповнених розмаїттям образів та сюжетів, величних краєвидів, від невеличких ескізів до 2-метрових полотен.
Художниця пише картини в імпресіоністичній манері, але часто експериментує й не боїться змінювати стиль. Серед робіт: декоративні полотна і композиції, виконані в техніці олійної монотипії, олійного живопису, в різноманітних змішаних техніках, з використанням різних матеріалів, таких як: олія, акрил, пастель, графіт, акварель, туш.
Лана Кауфман використовує чисті й відкриті кольори, вибудовуючи на полотні виразну мозаїку з відтінків. Сюжети її картин наповнені величними панорамними видами природи, містичними персонажами, загадковими, для непосвяченої людини, предметами.

Національний музей Тараса Шевченка
Адрес: бульвар Тараса Шевченка, 12

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *