Містифікація кохання Дмитра Коваля

Виставка — живопис
Арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку відомого київського художника Дмитра Коваля. Цього разу митець запрошує глядачів до роздумів на тему любові. «Містифікація кохання» — таку назву має експозиція його робіт.

Тема кохання – одне з найхвилюючих питань, що турбує людей завжди. Вона вміщує в собі стільки людських почуттів, що буває складно вхопити серед цього багатоманіття її суть. За якими критеріями ми її розрізнюємо і чому все ж таки об’єднуємо такі різні прояви під однією назвою? В чому полягає ця співпричетність? Своє бачення одвічної теми живописець Дмитро Коваль намагається висловити через власні художні роботи.

Любов – це загадка. Якщо життя-найвеличніший дар, то любов — найбільша цінність. Виставка «Містифікація кохання» розповідає про головну цінність життя – любов двох сердець, а також природи, навколишнього середовища. Людина – це частина природи. Все в ній взаємопов’язано, кожна найдрібніша частинка пронизана почуттями і теплом. Не одне з живих істот не може обійтися без любові, тому любов це і є найбільше щастя, — говорить автор.

До експозиції увійшли такі визнані твори митця як: «Спогади про літо», «Зародження стихії», серія «Любов», «Привиди старого озера». Художні роботи розкривають сенс людського буття, любов в різних її проявах.
Центральної картиною виставки стане монументальний за формою і художнім наповненням твір «Народжена стати серцем життя». Він торкається теми людини і природи, як невід’ємної частини буття.
Дмитро народився на Західній Україні, м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 році. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Основні напрямки в творчості живописця — імпресіонізм та пуантилізм, поєднані з абстрактним та декоративним мистецтвом.

Дмитро Коваль — учасник багатьох Всеукраїнських та Міжнародних виставок, лауреат численних премій. Зокрема: 2012р.- Лауреат премії ім. В. Пузиркова (твір «Любов»); 2013р. — Лауреат премії ім. В. Шаталіна (твір «Всесвіт»); 2014р. — Стипендія ім. М. Мурашко; 2015р. — Лауреат премії ім. В. Зарецького (твір «Кава-чай»); 2016р.-Лауреат 1-ї премії Всеукраїнський конкурсу «Talent Energy Fest»; 2018р.-Лауреат премії ім. М. Дерегуса (Цикл творів » Українська молитва » ); 2018р.- 2 премія Всеукраїнського трієнале живопису «Art-nova». 2019 р. художник став володарем Гранту Президента України для видатних діячів в галузі мистецтва.
Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців і приватних колекціях Німеччини, Китаю, Чехії та Росії та України, зокрема у колекції президента України (2005-2010) Віктора Ющенка.
Виставка триватиме з 27.07.2019 до 20.09.2019

Арт-галерея «Мануфактура»
Обухівське шосе, 2
 з 11.00 до 21.00
+38 (044) 200-9747
pr.art.manufactura@gmail.com

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *