Morning Elegance. Виставка Данила Козелецького

LERA LITVINOVA GALLERY представляє
24 січня – 6 лютого 2019 року
24 січня 2019 року о 19:00 у Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Данила Козелецького Morning Elegance. Lera Litvinova Gallery представляє стаціонарні виставки та реалізує арт-проекти як за кордоном, так і в Україні на музейних та інших локаціях, прагнучи поширювати творчість українських митців на місцевій і світовій арт-аренах.


Данило Козелецький є художником-експериментатором. Майстерно володіючи кольором, він не боїться грати з формою та образом, при тому, створюючи єдину концепцію своїх творів. Експозиція Morning Elegance складається з 12 робіт, що поєднані однією ідеєю. У сплеску кольорів автор зобразив жінок, що поринули у сон і перебувають у власній підсвідомості. До виставки також додані нариси та графіка художника, що дозволяють прослідкувати весь процес зародження картини – від ескізу до витвору мистецтва. Картини, представлені у експозиції, наповнені світлом і контрастом ранкових фарб, складний східний орнамент асоціюється з мереживом химерних ранкових тіней.
Уві сні людина є саме такою, якою має бути від природи — без усіляких масок і гри. Це лише чиста підсвідомість, душа в прекрасному, досконалому тілі.
«Гадаю, спляча жінка — це жінка, якою її задумав Бог. Сон прибирає усілякий наліт тлінного існування. У цей момент нею можна тільки милуватися, тільки захоплюватися, тільки любити. Спляча дівчина — це чисте полотно. А коли вона прокинеться, її серце можна наповнити радістю своєї творчості», — пояснює автор виставки, художник Данило Козелецький.


Попри те, що навколо образу на полотні розкинулись барвисті візерунки, художник залишив жіноче тіло не зафарбованим, вказуючи на чистоту та беззахисність жіночої натури. За думкою Козелецького, саме такий художній прийом дозволяє зобразити гармонію та досконалість у якості символів. Барвистий фон, сповнений візерунків, що заплітаються, і яскравих фарб, створений лише для того, щоб підкреслити чистоту й передати яскравість сновидінь та яскравість спокус, що оточують нас у повсякденному житті. Адже, все, що існує навколо, переливається кольорами бажань та ілюзій.
Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: «Тема сну присутня у творчості майже усіх видатних художників світу. Саме сон є своєрідним прошарком між світами, де наша свідомість прямує до умиротворення і відпочинку. Данило Козелецький використав стан сну як фактор, що найповніше розкриває красу жінки у її невинності і чистоті. Полотна автора є досить контрастними, адже не зафарбований центральний образ розташовується на строкатому фоні. Але залишаючи тіло дівчини абсолютно незаплямованим, художник ніби оберігає її спокій і мрійливість від оточуючих сил, що здатні зруйнувати цю своєрідну досконалість».

LERA LITVINOVA GALLERY
Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3, 9
ЖК Rybalsky
Вхід вільний
 leralitvinovagallery@gmail.com
 +38 050 033 33 17
www.llitvinova.com

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *