Презентація нової колекції ТМ RUTA сезону весна-літо 2014

У рамках Ukrainian Fashion Week дизайнер та засновниця ТМ RUTA Людмила Бушинська представила нову колекцію одягу весна-літо 2014 під назвою «Два кольори».
Звичне зробити незвичайним. Незвичайне – звичним для всіх. Ця формула перегукується із провідною ідеєю колекції від Людмили Бушинської – представити традиційні українські обереги у новому, сучасному вигляді, надати їм актуальності і зробити популярними.

Марися Горобець - обличчя бренду RUTA, Ірина Данилевська- засновник та голова оргкомітету UFW, Людмила Бушинська - засновник та дизайнер ТМ RUTA
Марися Горобець — обличчя бренду RUTA, Ірина Данилевська- засновник та голова оргкомітету UFW, Людмила Бушинська — засновник та дизайнер ТМ RUTA

Головним акцентом у колекції сезону весна-літо 2014 стало плаття-рушник, створене за мотивами традиційного українського ремесла – вишивання рушників, але із новими акцентами. Китиці, мережки, весільні чи інші візерунки із полотнищ рушника дизайнерка перевела на сукні, блузи, спідниці.
Однак річ утилітарну Людмила Бушинська немов іще раз освячує і перетворює на шедеври моди – стильні, сучасні, актуальні у наступному модному сезоні весна-літо 2014. Рушникові мотиви стали головним акцентом навіть на весільній сукні, яка є окрасою колекції.IMG_0961_m
Джерелом натхнення для Людмили Бушинської стали квіти, якими прикрашали традиційно український рушник: маки, троянди, загалом – рослинні елементи. Вони – чи не найсильніший оберіг у народній вишивці. Людмила Бушинська символи нев’янучої жіночності та чарівливості перетворила на провідний декоративний мотив колекції: звичні для народної вишивки маки в колекції «Два кольори» перетворилися на лаконічні графічні принти, яскраві відтінки кольорів – засяяли кристалами Swarovski, а ажурні мережки стали вибагливим оздобленням. Усі мотиви та ідеї колекції підтримуються у кожній, навіть найдрібнішій деталі: ґудзики, прикраси і фурнітура виготовлені спеціально для цих моделей – за ескізами Людмили Бушинської.

гости на презентации новой коллекции ТМ RUTA S/S 2014 "Два кольори" на Ukrainian Fashion Week
гости на презентации новой коллекции ТМ RUTA S/S 2014 «Два кольори» на Ukrainian Fashion Week

Та в усіх моделях колекції виразно проступає одне: оберіг не втратив своє принадності і сили й перетворився на стильний елемент модної колекції одягу із виразними національним акцентами. Колекція «Два кольори» – для тих, хто мислить образами. У ній головну роль відіграють деталі, які хочеться роздивлятися нескінченно, від яких не відвести погляду. Одночасно усі сукні, блузи, туніки та спідниці акцентують індивідуальні риси тих, хто їх обере. «Два кольори» – це те, що робить жінку винятковою, прикрашає її та надихає.

no images were found

Поделиться в соц. сетях