Презентація The Pink guide: француженка Мод Жозеф розповіла про 140 найкращих ресторанів Києва та Одеси

The Pink guide

У Києві презентували незалежний гід Best Restaurants Kyiv & Odessa. Fourth Edition, у якому зібрані 140 кращих закладів Києва та Одеси. Це вже 4-те видання із серії ресторанних гідів The Pink guide від Мод Жозеф.

Француженка Мод Жозеф живе у Києві останні 8 років, працює директоркою Франко-української торгово-промислової палати та організовує конкурс підприємиць «Створено жінками». Її хобі – гастрономія. Мод вивчає зв’язок між культурою і кухнею України та Франції. Вона вважає гастрономію чудовою можливістю відкрити для себе місто. Тому француженка почала збирати «кулінарні» визначні пам’ятки, які допоможуть місцевим жителям, емігрантам та туристам-гурманам відкрити для себе українські міста по-новому. В «Рожевий путівник» входять як романтичні ресторани, так і буржуазні та хіпстерські локації з абсолютно різним ціновим діапазоном.

«Із моменту виходу попереднього видання «Best Restaurants Kyiv» пройшло більше двох років. Протягом яких увесь світ сколихнула криза Covid-19, і ресторанна індустрія тому не виняток. Ми всі жили у світі без ресторанів, кафе та барів. І це дійсно сумно! Після місяців карантину, я презентую «пост-ковідне» видання, що включає у собі нові неймовірні заклади Києва, оновлену інформацію по ресторанам з минулих видань, яскраві й кольорові фото страв та інтер’єру», – говорить Мод Жозеф.

За даними Української ресторанної асоціації тільки за перший рік карантинних обмежень виручка закладів стала менше на 20-40%, а серед працюючого персоналу у більшості залишились тільки 25% робітників. Цим путівником Мод Жозеф також привертає увагу клієнтів до локальних закладів, аби допомогти ресторанному бізнесу України.

«Best Restaurants Kyiv & Odessa» входить до колекції The Pink Guide разом з «Путешествуй вкусно. Париж» «Best Restaurants Kyiv» і «Best Odessa».У новому виданні є невеликий бонус – вікенд в Одесі, улюблені місця Мод для проведення незабутніх вихідних у місті біля моря.

Best Restaurants Kyiv & Odessa. Fourth Edition можна буде придбати на сайтах Yakaboo та Rozetka, а також у мережі ресторанів Bassano та магазині Mandarin Maison.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *