«Ріка життя» Ольги Кондрацької

З 9 по 21 жовтня 2018 року в Національному музеї Тараса Шевченка триватиме виставка «Ріка життя» талановитої сучасної художниці Ольги Кондрацької, яка через мистецтво живопису прагне привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів не лише в Україні, а й у всьому світі.

Арт-проект Ольги Кондрацької «Ріка життя» унікальний за задумом та своїм розвитком. У колекції картин з однойменною назвою більше ста самобутніх та неповторних живописних полотен.
На виставці, що відкриється в Національному музеї Тараса Шевченка 9-го жовтня, автор представить відвідувачам свою унікальну авторську техніку. Виставка складається з окремих тематичних блоків, створюючи єдину композицію, до якої увійшли понад 20 художніх творів, сповнених краси, кольорів і думок.
«РІКА ЖИТТЯ» – це побачені, відчуті та перенесені на полотна прекрасні явища та миті Природи. Це відображення внутрішнього світу художниці, її душевної організації, ставлення до життя.
Ви матимете можливість побачити «фрагменти з життя» вмитих дощами міських вулиць і облямованих зеленню лісових озер, спокійних рівнинних річок і швидких гірських потоків, прикрашених намистами водоспадів, а для контрасту – «портрети» морів і океанів, степів та пустель…
ХУДОЖНИК – людина спостережлива та прониклива: помічає навіть те, що не помічають інші. Ольга Кондрацька бачить проблеми сучасності і реагує на них за допомогою сучасного живопису. «Ріка життя» є живописом дії – радості життя, народження і процвітання, а разом з тим – нагадуванням сучасникам: варто дуже постаратися, щоб зберегти для нащадків красу і чистоту нашої прекрасної блакитної планети. Ольга Кондрацька впевнена: «Той, хто з дитинства долучається до мистецтва – природі не нашкодить». Саме тому під час виставок вона проводить для дітей безкоштовні майстер-класи з арт-терапії та живопису. Соціальна відповідальність проявляється ще й в тому, що частину коштів від продажу картин художниця перераховує на благодійність.

Про художницю та її творчі здобутки
У творчому доробку Ольги Кондрацької – члена Американського інституту архітектури, архітектора-дизайнера зі світовим ім’ям – сотні проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер’єрів. Ці проекти успішно реалізовані в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Кожна її поїздка – це новий досвід, незабутні враження і унікальне поєднання фарб, які знаходять відображення в нових, незмінно затишних інтер’єрах і прекрасних картинах. Полотна цього майстра живопису затребувані, її роботи знаходяться в фондах Національних музеїв України, а також в приватних колекціях України, Італії, США, Сінгапуру, Угорщини, Франції, Бразилії …

Експозиція триватиме до 21 жовтня.
Час роботис 10:00 до 18:00
вихідний день – понеділок
Адреса музея: бульвар Тараса Шевченко, 12.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *