Родинна сага: від часів Київської Русі до сьогодення

Талантливый человек – талантлив во всем. И очевидное подтверждение этому – одна из самых ярких участниц La Femme Club Татьяна Кремешная-Морачевская. Успешная бизнеследи, стоявшая у истоков создания сети модных бутиков столицы, сегодня Татьяна активно участвует в жизни города и полностью посвятила себя творчеству. Читатели нашего журнала уже хорошо знакомы с ее постоянной рубрикой «Прогулки по радуге», которая приглашает нас в путешествие по удивительному миру цветов и оттенков.

А сегодня мы рады познакомить вас с новым творческим амплуа Татьяны – писателем. Ее книга – автобиографичное исследование, литературная дань и благодарность своей семье, своим предкам. А, наполненная историческими фактами и рассказами об известных личностях, она, безусловно, будет интересна самому широкому кругу читателей.  

Київ очима киянки

За часів моєї юності людей було модно поділяти на «фізиків» та «ліриків». Але в мені ще з дитинства обидва ці напрямки існували подібно двом складовим. І я ніяк не могла вирішити, куди піти вчитися після школи. Проте, життя напрочуд точно розставило все по своїх місцях.

Закінчивши університет і здобувши філологічну освіту, я майже впевнилася: моє покликання – література! І хоча «фізик», що жив у мені, наполегливо вимагав виходу, думка заробляти гроші творчістю суперечила всім моїм принципам. Змішувати поезію і комерцію мені здавалося блюзнірством.

Ось стану заможною жінкою, тоді й почну писати професійно, — вирішила я тоді, не сумніваючись, що мої мрії обов’язково здійсняться.

І цей час настав! Наближаючись до нього день за днем, я здолала багато складних випробувань, не зрадивши духовним цінностям та набувши чималого життєвого досвіду.

Тож, сьогодні мені є що сказати людям. Але, перш ніж узятися за написання моєї першої книги, довго сумнівалася: чи потрібні ці одкровення будь-кому,крім близьких та рідних? Чи не стану схожою на вигадників мемуарів, імена яких широко відомі лише в дуже вузьких колах?

Усе вирішила розмова з дочкою і чоловіком Тамазі. Під час однієї з традиційних родинних подорожей ми сиділи на березі Атлантичного океану, а я в чергове розповідала про захоплюючі життєві колізії моїх видатних пращурів.

— Коли ж ти напишеш книгу, мамо? Зрозумій, це — не просто біографії наших родичів! Це – славетна історія України! Це — заповіт нащадкам! — вкотре докоряла мені дочка.

І я вирішила: Олеся дійсно має рацію!

Мої пращури, без сумніву, були гідними громадянами — патріотами,сподвижниками, благодійниками. Їхні прізвища значаться в Галицько-Волинському літописі, в архівах майже всіх великих міст України, в історичних довідниках Києво-Печерської лаври, Собору Паризької Богоматері, Міланського театру La Scala та багатьох інших світових культурних центрів. 

Більше того, була у моїх родичів рідкісна особливість: всіх їх супроводжували по життю дві могутні таємничі сили – кохання і містика.

Не минули вони й мене, бо, схоже, у момент появи на світ Янгол-охоронець пильно стежив, щоб новонароджена (тобто – я) успадкувала ці дари Небес разом з генами пращурів.

Все моє життя – нескінчений ланцюг несподіваних, захоплюючих, а деколи навіть неймовірних подій, багато з яких — відлуння минулих століть.

Чим довше над цим замислююся, тим більше впевнююся: доля наділила мене особливою місією – відновити, по можливості, життєві історії представників всіх гілок нашого генеалогічного дерева.

Остаточно вирішивши втілити в дійсність замислене,я по крихтах почала збирати розрізнені відомості, як завзятий старатель — золотий пісок. І зараз володію справді безцінним «капіталом»! Маю надію, що він стане гідною спадщиною моїм онукам й онукам моїх дітей.

А якщо ним зможуть керуватися з користю й інші люди, буду просто щаслива!

Особливо це стосується жінок! Можливо, виглядає самовпевнено, але, мені здається, я знайшла відповіді на деякі одвічні жіночі питання: «Як утримати любов?», «Як зробити брак щасливим?», «Як почуватися завжди коханою?».

І тепер тішу себе надією, що ці поради збережуть від руйнування не одну родину. Як колись мій власний шлюб був врятований досвідом моїх пращурів.

Саме вони залишили мені у спадок і безмежну любов до Києва. Про місто, де народилася, я знаю багато того, чого не прочитаєш у жодній енциклопедії. Тому й мрію колись розповісти людям про свій власний Київ.                       

А, оскільки ми з чоловіком здійснили туристичні подорожі більш ніж до 60 країн світу, мені б хотілося скласти ще й веселу інструкцію для мандрівників-початківців.

Та й це ще не все! Серед моїх друзів – зірки мистецтва, шоу-бізнесу, публічні люди. І майже з кожним пов’язано багато цікавих кумедних історій, про які мені також дуже кортить розповісти.

Тобто, я сповнена думок і творчих планів. А поки що з хвилюванням представляю Вам свою книгу про магію кохання — багатолике диво, яке править світом.

***

«Кожного ранку, прокидаючись, дякую Богові, що колись зустріла свого любого Тамазі».

***

«Моє життя сповнено справжнім коханням. А особливого романтичного сенсу додає казкова магічність, що постійно супроводжує мене і якій я зовсім не дивуюсь».

***

«Сильною жінкою можна бути дише тоді, коли спираєшся на плече сильного чоловіка».

Роман Тетяни Морачевської  «НА КРИЛАХ МАГІЇ (Й) КОХАННЯ» можна придбати на сайті або за тел. (067)444-86-27

 

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *