Сильна та ніжна: експерти The Gate Agency розповіли про секрети жіночого бізнес-портрету

Портрет для творців The Gate Agency – це трохи більше ніж просто гарне фото. Це історія про вас та вагома інвестиція у ваш особистий бренд. Але як в деталях зрозуміти різницю між прицільним портретом та кадром «щоб було»? Про це ми запитали фотографа Валентина Кузана, MUA Ксюшу Мороз та іміджмейкера Аню Толмачову.

Валентин Кузан, фотограф The Gate Agency

Як ви розкриваєте особистість жінок?

Для мене немає різниці між тим, як робиться портрет для чоловіка і жінки. Це насамперед портрет особистості. І він повинен про цю особистість розповідати. На кожну зйомку чудово впливає спілкування – і перед нею, і у процесі. Бо ключова штука в портретуванні – це живий інтерес до того, з ким працюєш.
Жанр ділового портрета вказує напрямок роботи: треба тонко показати людину такою, якою вона є в середовищі колег і партнерів. Тут уже йдеться про баланс між серйозністю і привітністю, відкритістю і розважливістю, рішучістю і вмінням домовлятися.

Як ви працюєте у тандемі з іміджмейкером та візажистом? Які побажання висловлюєте від себе?

Це приємний виклик! З одного боку, присутність команди ускладнює роботу в побудові комфортної для моделі атмосфери. З іншого – допомагає сконцентруватися на процесі зйомки, бо слідкувати за цілісністю образу вже є кому.

Ксюша Мороз, MUA The Gate Agency

«Я люблю мейк за те, що його можна змити. Насправді будь-який макіяж може як прикрасити людину, так і підкреслити її недоліки»

Три табу в жіночому портреті
• Коли самостійно наносять тон невідповідного відтінку. Зазвичай візажист регулює тон за допомогою декількох відтінків тональних засобів та кольорових аджастерів. Я знаю, як знайти ідеальний відтінок, щоб обличчя взагалі не відрізнялося за кольором від шиї.
• Друге табу – приходити нафарбованою і вимагати від візажиста щось підправити. Я бачила багато таких історій, коли тон уже потік, тіні на повіках скаталися, а пудра пішла плямами. Це не виправляється, це змивається.
• Велика проблема – це фарбування вилиць. Багато дівчат це роблять за пострадянськими традиціями: створюють мімічну «рибку» і малюючи смуги до куточків рота. Сьогодні контурування жіночого обличчя – це ціла філософія. Вилиці відтіняють залежно від будови черепа, від образу, від посилу, який несе в собі макіяж.

Три так у жіночому портреті

• Для створення вдалого жіночого портрета ви повинні заздалегідь виспатися. У наш буремний час це не дуже легко. Але здоровий сон – запорука вдалої зйомки.
• Якщо у вас є улюблена музика, скажіть про це фотографу. Музика покращує настрій, розгладжує зморшки і малює посмішку!
• Референси допомагають майстрам краще вас зрозуміти. Не полінуйтеся знайти в інтернеті фото, які відповідають вашим очікуванням.

Як створити гармонійний образ дівчини у кадрі?

Анна Толмачова, стиліст The Gate Agency

Все повинно бути співзвучним: одяг, макіяж, зачіска, прикраси. А вибір усього вищезгаданого диктує обличчя людини. Тому що правильно підібрані під обличчя відтінки, лінії та фактури розставлять правильні акценти.

Як це працює?


Наприклад, якщо у жінки графічний типаж – яскраво виражені вилиці, ніс з горбинкою, це потрібно продовжити лініями в одязі. Обираємо жакети з гострими лацканами, сорочки в чоловічому стилі. Однак не забуваймо про баланс – жіночність теж важлива. Тож обираємо м’які відтінки, наприклад, шоколадний, бургунді чи смарагд.

«Жінка демонструє силу і владу, водночас зберігаючи свою природу»

Сучасність – важлива деталь вдалого ділового образу. Якщо речі старомодні (не плутати з вінтажними), силу і стиль вони не продемонструють. Портрет повинен розповідати про те, як жінка йде в ногу з часом і впевнена в собі.

Мої табу для ділової зйомки:
• глибоке декольте;
• прозорі тканини;
• гіпюр;
• речі зі спущеними плечима;
• неонові відтінки.

Якщо ви ще не визначилися зі знімальною командою, а з «бізнес-портретів» поки є лише знімки з сімейної фотосесії, експерти The Gate Agency вже готові спланувати вашу ідеальну бізнес-зйомку.

Давайте створимо унікальні кадри про ваші сильні сторони, деталі характеру та стилю.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *