«Смарагдові озера», або як вберегти кохання у шлюбі

smaragdovi ozera, Tetyana Kremeshna-Morachevska

Презентація нового роману Тетяни Кремешної-Морачевської.

4 жовтня, у Києві в Музеї Павла Тичини відбувся творчий вечір нашої подруги, давньої членкині La femme Club, колумнистки журналу Chercher la femme письменниці Тетяни Кремешної-Морачевської, присвячений виходу її другої книги «Смарагдові озера».
Книга вийшла у видавництві «Саміт-Книга» при підтримці Івана Степуріна. Роман «Смарагдові озера» складається з 14 новел. Вони розповідають про незгасаюче кохання чоловіка та жінки, що долають різні життєві випробування. Деякі новели є автобіографічними і складаються із різних життєвих історій авторки.

«Рома присвячений порадам моєї мудрої бабусі Валі, яка давала мені їх колись у дитинстві. Це поради про те, як прожити сімейне життя у 20, 30, 40, 50 років тощо. Він вчить поважати один одного, любити свого чоловіка і берегти кохання. Маленькі жіночі хитрощі, але дуже мудрі», — розповіла Тетяна Кремешна-Морачевська.
Авторка підкреслює, що книга «Смарагдові озера» розповідає про «класичне сімейне побудування родини», втім закликає прочитати його усім, незалежно від вподобань.

«Я людина вільних думок, яка сприймає гендерну рівність і будь-який сексуальний вибір людей, я нормально ставлюся до цього. Але цей роман про моє життя, і він буде близький людям, які у сімейному житті вважають головною любов чоловіка і жінки», — підкреслила Тетяна.

Назва «Смарагдові озера» — не випадкова. Ця фраза належить чоловіку письменниці Тамазі, який ще на початку їхніх стосунків порівнював зелені очі своєї майбутньої дружини з гірськими озерами.
«Я запам’ятала на все життя наші перші з чоловіком романтичні зустрічі, коли він мені казав: «У тебе такі очі, які глибокі смарагдові озера, як гірські озера. І я хочу потонути в них», — пояснила авторка.


«Смарагдові озера» — другий роман київської письменниці. Перша книга «На крилах кохання» — біографічний роман, який був виданий у 2017 році. У ньому авторка розповідає про зраду, втрату рідних та друзів, зустрічі з унікальними людьми і шалене кохання. Наразі Тетяна працює над третім твором. Як вона зізналася, у ньому будуть зібрані цікаві та маловідомі історії з життя відомих людей.

Окрім письменництва, Тетяна Морачевська займається громадською діяльністю, з 2001 по 2015 роки вона була членом правління в Українському фонді культури імені Бориса Олійника, є лауреаткою премії «Киянка року», а також нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня за вагомий внесок у розвиток української культури.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *