Сніданок з Іриною Золотаревич

У співтоваристві Women’s Mastermind Group пройшов 15-тий ювілейний «Сніданок з Іриною Золотаревич», на якому зібралося 30 власниць українських компаній і лідерів думок. Засновниця проекту Ірина Золотаревич поговорила про жіноче лідерство із заступником голови офісу Президента Юлією Соколовською та з ідейною натхненницею The Forum Group Іриною Школьник.

10 липня в ресторані Atmosfera на терасі Premier Palace автор методу масштабування особистості, засновниця жіночого спільноти Women’s Mastermind Group Ірина Золотаревич провела ювілейну бізнес-зустріч для лідерок думок і власниць українських компаній на тему «Жіноче лідерство». Серед учасниць: амбасадор щастя Маргарита Січкар, президент «Едіпресс Медіа» Інна Катющенко, власниця Украфлори і партнер icsi clinic Олена Ялова, засновник і директор дослідницької компанії Gradus Research і аналітичного агентства Corestone Group Євгена Близнюк та інші.

Ірина Золотаревич відмітила: «Масштаб особистості — це коли віриш, що світ безмежний, гроші нескінченні, час завжди є для того, що тобі насправді важливо, а енергія та інші ресурси завжди приходять. Це коли твої мрії та цілі засновані на переконанні, що можливо все. Масштаб особистості впливає на масштаб бажань, прийнятих рішень і бізнесу, рівень проектів і зв’язків.


Вважається, що для досягнення результату і щастя потрібно мати мету, силу волі і відповідні ресурси: гроші, час, енергію. Але насправді багато людей, які мають і мету, хороші стартові можливості, чомусь не щасливі. Тому, що їм не вистачає життєвої стратегії: розуміння, до якого пункту Б я хочу дістатися за своє життя, через який досвід пройти, що для мене цінне, а що — категорично неприпустимо. І переформатування певного набору переконань. Саме здатність розвиватися і змінюватися — це про масштаб особистості».


Під час ювілейної зустрічі «Сніданки з Іриною Золотаревич» успішні бізнес-леді, керівники компаній, представниці державного сектора поділилися особистим досвідом успіху, індивідуальними кейсами, які стали передумовою і навіть важливим стартом для змін в нашій країні в різних сферах бізнесу і держуправління.
Заступник голови офісу Президента Юлія Соколовська відстояла закон, який днями набрав чинності і тепер системно, а не фрагментарно вирішує питання підтримки сімей з низькими доходами. Юлія вважає: «Кожний раз, коли жінка починає щось нове в нових обставинах, чоловіче співтовариство не сприймає її серйозно: прийшла дівчинка, і ладно. Цей час потрібно використовувати з користю: щоб у всьому розібратися і зануритися в процеси. І поки ніхто не звертає на тебе уваги, підготувати ґрунт для змін, які ти хочеш зробити. Мені здається, це вигідна якість жінок — вживатися м’яко і гнучко гнути свою лінію».


Ідейна натхненниця The Forum Group Ірина Школьник розповіла про те, як її проектам вдалося пережити карантин, про відкриття двох нових бізнес-центрів і про роботу жінки-лідера на дуже «чоловічому ринку». «Всього в житті можна домогтися і до всього можна прийти, якщо є бажання. Але також все колись закінчується, вмирає. І в цей момент важливо і потрібно зрозуміти – а що далі?. У розумінні того, що все закінчується і народжується щось нове, — з’являється можливість побачити як жити і куди йти», — прокоментувала Ірина ефект лідерства.

За рік на «Сніданку з Іриною Золотаревич» побували засновниця клініки дієтології Наталія Самойленко, СЕО «Сім’ї ресторанів Діми Борисова» Олена Борисова, голова правління Альфа-Банк Вікторія Михайле, засновниця відеопродакшену Red Glass Яна Алтухова, партнер DS Group Софія Кудіна, президент IMMER Group Ірина Мірошник, співвласниця ресторанного холдингу Оксана Середюк, директор бренду RITO Тетяна Абрамова.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *