Святкування дев’ятого щорічного дня Глобал Велнес

24-х годинна пряма трансляція
13 червня 2020 року, субота

Цілодобова велнес трансляція на шість континентів, що не здійснювалась ніколи раніше.
Співачка Реба Макентіре, телеведуча і басист NSYNC, автор бестселерів NYT Ленс Басс, шеф-повар Меттью Кенні, рекордсмен світового рівня-Wingsuit BASE Jumper, Кенгіз Кочак, міжнародний спікер з трансформацій Сах Сімоне, колишній баскетболіст НБА — Омрі Касппі та інші, хто допомагає побудувати оздоровчі громади за допомогою безкоштовних занять та інструментів для підвищення фізичного та психічного самопочуття, імунітету, харчування, любові та співчуття.

Стамбул, Туреччина — протягом майже десятиліття «День Глобал Велнес» нагадує людям у всьому світі про важливість піклування про своє фізичне та психічне здоров’я. Ніколи раніше його меседж не був більш значущим, ніж зараз під час глобальної пандемії — коли люди всіх рас, релігій та культур активно шукають способів залишатися здоровими та позитивними. Цього року «День Глобал Велнес» скористається передовими технологіями для влаштування цілодобового онлайн-святкування від сходу до заходу сонця по всьому світу. У суботу, 13 червня 2020 року, відбудеться Дев’ятий щорічний святковий «День Глобал Велнес» (Global Wellness Day) — з девізом: «Один день може змінити все ваше життя!» – увага якого зосередиться на покращенні психічного здоров’я, зняття стресу, покращенні імунітету, здоровому харчуванні, любові та співчутті.

Вперше, цілодобове онлайн-святкування GWD продемонструє безперервний спектр навчальних та безкоштовних презентацій — від стрибка в прямому ефірі в аерокостюмі «BASE» до танцю, від астрології до харчування, від вправ Muay Thai до уроків кулінарії — і буде доступним через акаунти GWD в YouTube, Facebook, Twitter та Instagram.

Серед ексклюзивних та впливових експертів, які приєднаються до цілодобового святкування GWD, будуть — світовий рекордсмен «WINGuit BASE Jumper « – Ченгіз Кочак, який здійснить стрибок у прямому ефірі, міжнародний спікер з питань трансформації — Сах Сімоне, колишній баскетболіст НБА — Омрі Каспі, генеральний директор «SuperSmarthHealth», автор «Leading Well from Within» — доктор Даніель Фрідленд, засновниця Global Wellness Day Бельжин Аксой, виконавець артистка та актриса — Реба Макентіре; телеведучий та басист NSYNC, автор бестселерів NYT – Ланс Басс, ведуча ток-шоу «Кухар» та колишня модель Крістіна Ферраре, кращий шеф-кухар на рослинах — Меттью Кенні, засновник «Celebrity Yogi» та «Yoga Revealed» — Ендрю Сілі, провідний астролог — Захара Цимрінг, цілитель енергії — Жанетта фон Джонсбах, міжнародний інструктор з йоги — Емілі Мангоні, засновник «Nordic Walking Madeira» — Лінда Беттенкорт, спеціаліст зі шкірних наук та способу життя — Моніка Поліо, турецький письменник та мотиваційний оратор — Метін Хара, чемпіон світу та професійний спортсмен з муай-тай — Джаніс Лін, тайський практик традиційної медицини — доктор Панаран Полкадей, викладач з охорони здоров’я доктор Арік Зігман, який проведе брифінг на тему „Профілактика проблем з психічним здоров’ям в освіті” із студентами Кембріджу CATS.

Мрія турецької засновниці GWD Бельджін Аксой відсвяткувати день, присвячений благодійності, надихнула міжнародну мережу з понад 100 Амбасадорів «Дня Глобал Велнес», ключових прихильників та радників GWD допомогти їй здійснити мрію. Віртуальні 24-годинні онлайн-івенти, організовані цього року, продовжать базуватись на трьох основних принципах: навчання, некомерційність та безкоштовність, оскільки мотиваційне переконання Аксой полягає в тому, що велнес — це не розкіш, а невід’ємне право кожної людини.

З 2012 року «День Глобал Велнес» зріс із відзначення в одній країні до святкування у 150 країнах у понад 7000 місцях від Кіпру до Китаю, що відбулось у минулому році.
Цього року до відзначення Дня Глобал Велнес вперше приєднались Гонконг, Нова Зеландія, Замбія, Тайвань, Україна та Нігерія.

«Започаткування «Дня Глобал Велнес» було закладено в моє серце під час днів в ізоляції радіо-йодотерапії в лікарні у 2004 році», — каже засновниця GWD Аксой, «Я зрозуміла, що насправді має значення в житті, зрозуміла, що все життя складається з любові та співчуття і що наше здоров’я є найціннішим даром, який ми маємо. Любов, співчуття та здоров’я — це «велнес». Я повинна була поділитися цим усвідомлення з усім світом. І разом з GWD Family ми бачимо, чого ми досягли — ми торкнулись мільйонів сердець по всьому світу. Якщо «День Глобал Велнес» народився під час моїх дев’яти ізоляційних днів у лікарні, уявіть усе коштовне каміння, що вийде з усіх тих дверей, які були закриті під час карантину по всьому світу. Хоча «День Глобал Велнес» триває 24 години — наша ідея буде тривати усе життя».

Шукайте хештег #globalwellnessday, щоб слідкувати за тим, що відбувається від сходу сонця до заходу по всьому світу 13 червня.

Про День Глобал Велнес:
Заснований у 2012 році Бельджин Аксой, День Глобал Велнес — це цілком некомерційний, міжнародний, соціальним проект. Принципова мета – переосмислення цінності нашого життя. Навіть якщо це один день у році, щоб змусити нас зупинитися і задуматися, піти від напруги міського життя та шкідливих звичок і тим самим знайти спокій у собі. Першим кроком, який було зроблено в Туреччині на шляху до здорового життя, було перетворення GWD в міжнародний рух разом з 94 Амбасадорами GWD, 26 ключовими прихильниками та 4 радниками, які орієнтовані на стиль життя підприємців та оздоровчих професіоналів з усього світу. День Глобал Велнес відзначається у другу суботу кожного червня у понад 8500 місцях по всьому світу лише за допомогою безкоштовних заходів.

Для отримання додаткової інформації:
www.globalwellnessday-ukraine.org

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *