Традиційний сніданок «Ранкова кава ділової жінки»

Щиро запрошуємо успішних, активних, соціально відповідальних жінок та дівчат взяти участь у традиційному вже дев’ятому сніданку громадської організації «Ділові Українські Жінки» — «Ранкова кава ділової жінки» в рамках проекту «Коло Жіночого Лідерства», який відбудеться 16 листопада з 9.30 до 12.30 в столичному ресторані «Canadian Club Kiev»(бул. Лесі Українки, 23 б).

Цього разу спікером та модератором сніданку виступить членкиня ГО «Ділові Українські Жінки», Генеральний директор Компанії «Укртурконцерт» та Еvent-агентства «S.A.L. Show» Світлана Легка.

Тема нашого наступного сніданку 16 листопада: «Що потрібно мені й що можу дати я?»

Кожен з нас, в той чи інший момент, розуміє, що власних сил для досягнення мети не вистачає, й ми потребуємо допомоги наших друзів, знайомих, колег. Іноді ми шукаємо гарного помічника, іноді місце або послуги для реалізації проекту, а інколи нам вкрай необхідно швидко знайти гарного стиліста, що підбере нам лук на вечір.

Взаємодопомога — один із факторів, що об’єднує нас. Але спершу ми самі повинні замислитись над питаннями: а чим я можу бути корисною для інших? Яку поміч я можу надати?

Кожна учасниця матиме можливість дати відповідь на ці два важливих питання.

Пропонуємо активним та сміливим дівчатам й жінкам взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

Вартість участі незмінна — 250 грн. У вартість входить напій та смачний сніданок від ресторану «Canadian Club Kiev».

Зверніть увагу! Реєстрація на захід обов’язкова за телефоном +38 068 510 97 10_MG_6623

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *