Творча зустріч з автором роману «ВСЕСЛАВА [л’удина]» Зоряною Нагребельною

Франкфурт. Львів. Київ — в серці книжкових ярмарків.

26 жовтня о 12:30 арт-галерея «Мануфактура» запрошує на творчу зустріч з автором роману «ВСЕСЛАВА [л’удина]» Зоряною Нагребельною.

Письменниця розповість про свій досвід написання і видання книжок та про участь у міжнародних книжкових ярмарках.
В рамках Книжкового Арсеналу та Львівського форуму видавців Зоряна організовувала неординарні заходи. Вони були пов’язані не лише з презентацією книги, а з філософськими пошуками. Всі учасники дійства намагались винайти нові підходи до буденного життя, часом неочікувані. Цього разу Зоряна має намір провести суто прикладну зустріч. Вона поділиться максимально корисною інформацією, яка здатна допомогти починаючому письменнику, журналісту або фахівцю в сфері книговидання.

Зоряна Нагребельна – молода українська письменниця. Її роман «ВСЕСЛАВА [л’удина]» опублікований в травні 2019. Саме тому авторка, одразу після релізу, потрапила на Книжковий Арсенал. Потім взяла участь у Львівському форумі видавців. Найсвіжішою подією світового масштабу став Франкфуртський книжковий ярмарок. Найбільший у світі професійний захід, який проходив цього року з 16 по 20 жовтня. Отже, автор із радістю поділиться своїми враженнями!

Родзинкою зустрічі стане китайське чаювання! Це не просто пригощання, а ціла церемонія! Особливий процес спілкування.

Справжній китайський чай посідає виняткове місце в сюжеті роману письменниці. Саме тому кожна зустріч авторки супроводжується цією традицією. Вона залишає незабутні враження, які важко порівняти з чимось звичним…

Арт-галерея «Мануфактура»
Обухівське шосе, 2
Щоденно з 11.00 до 21.00
+38 (044) 200-9747
pr.art.manufactura@gmail.com
www.manufacturaart.com

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *