У Києві на Міжнародній учнівській конференції демонструють виставку картин художника Данила Ноздрі

Із 10 по 12 листопада в Києві проходить V Міжнародна учнівська конференція «Мистецтво без меж: шлях до науки». У межах заходу для присутніх влаштували виставку українського художника Данила Ноздрі «Із Любов’ю до України».

На думку авторки проєкту Олени Садівничої, ця конференція, що заснована на відкритості та демократичності, є унікальним явищем українського мистецько-освітнього процесу і має всі атрибути наукового форуму.
В експозиції, котра розгорнута в приміщенні Музею історії Києва, представлені неймовірно емоційні та сповнені яскравої колористики полотна 14-річного киянина.


Кожна з експонованих робіт – різна за палітрою, але їх поєднує щире Данилове захоплення мальовничою красою рідної землі.
Навіть перелік назв картин створює затишну атмосферу для наукового спілкування: «Зелений гай», «Золота осінь», «Срібний туман», «Бузкові сутінки», «Оксамитовий вечір», «Лазуровий світанок», «Сонячне сяйво», «Помаранчеве проміння», тощо.
«Україна – напрочуд красива країна. Не можна не милуватись її гарними краєвидами! Але зараз на любі серцю красоти й українську незалежність зазіхнули безжальні вороги – рашисти. І наші Збройні сили на фронті героїчно виборюють право майбутніх поколінь українців – бути вільними та мати можливість теж насолоджуватись заповітними пейзажами», – розповідає Данило Ноздря.


Наразі Данило готується до творчої зустрічі з нашими воїнами, що проходять реабілітацію після поранень. Також у його найближчих планах – передати власну роботу «Важкий шлях до Перемоги. Бахмут» військовому музею. Це – авторська варіація картини, яку художник нещодавно подарував генералу Валерію Залужному.
Читайте також: Український художник Данило Ноздря долучився до благодійної акції на підтримку безпритульних тварин
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Текст: Юрій Іванов

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *