Українське мистецтво: від радянського періоду до наших днів буде

Bereznitsky Art Foundation
з 18 жовтня по 6 листопада

Аукціонний будинок Kupava відкриває передаукціонну виставку сучасного і Радянського Українського мистецтва «Від червоного до синьо-жовтого».
Виставка буде відкрита для відвідування з 18 жовтня по 6 листопада в Bereznitsky Art Foundation (вул. Кожемяцька, 22). Черговий благодійний аукціон відбудеться тут же, в новій локації на Воздвиженці.
Твори класиків візуального мистецтва другої половини ХХ століття представлені в поєднанні з роботами зірок української контемпорарі арт: Тетяни Яблонської, Миколи Глущенка, Владислава Мамсікова, Федора Манайла, Костянтина Ломикіна, Олександра Сухоліта, Арсена Савадова, Юрія Сивирина та українського Клімта — Віктора Зарецького.

Людмила Березницька, мистецтвознавиця, кураторка і колекціонерка, так говорить про майбутній вернісаж, —

Ми зібрали найкращі та найцікавіші роботи українських майстрів, що яскраво ілюструють нашу історію і сучасність. Всі вони гідні найвишуканіших музеїв і колекцій. Більшість імен, представлених на виставці, стали частиною міжнародної арт сцени, а їх роботи мають успіх на торгах провідних аукціонних домів Сотбіс або Крістіс. Ми пишаємося такими лотами як «Собор Паризької богоматері» Миколи Глущенка, «Thunderbolt» Арсена Савадова, «Обід» Юрія Сивирина.

Виставка триватиме до 6 листопада, а завершиться вона — благодійним аукціоном. Частина коштів від продажу картин буде направлена до фонду Bereznitsky Art Foundation на організацію творчої резиденції для кураторів і молодих художників з усього світу.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *