Хто став «Жінкою III тисячоліття»

12 грудня 2019 року в Київському національному академічному театрі оперети відбулася ХІІ церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».

Премія «Жінка III тисячоліття» — це унікальна суспільна нагорода в Україні, якою вже 12 років відзначаються українки, які зробили значний внесок у певну галузь та реалізовувались у різноманітних сферах діяльності.
Голова Вищої Представницької ради Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» і народний артист України ОЛЕКСАНДР ЗЛОТНИК відмітив: «Попередній відбір претенденток відбувається впродовж цілого року, але за місяць до церемонії Представницька рада визначає переможниць спираючись на досягнення в професії та активні соціальні здобутки».
Переможницями цього року у категорії «Знакова постать» стали: заслужений юрист України, представник України в гуманітарній підгрупі трьохсторонньої контактної групи по Донбасу Валерія Лутковська і Президент IMMER Group Ірина Мірошник.

Олександр Злотник і Ірина Мірошник

В категорії «Рейтинг» відмітили: Міністра соціальної політики України Юлію Соколовську, співачку Alyosha, художницю і мистецтвознавця Лану Кауфман, а також солістку-вокалістку Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Олену Гребенюк і заслуженого майстра спорту України, чемпіонку літніх Паралімпійських ігор і багаторазова чемпіонка світу, Європи та чемпіонку України з легкої атлетики Оксану Зубковську.

Владислав Ващук, Олена Гребенюк, Лідія Лісімова
Alyosha

Також свою відзнаку в цій категорії отримали представниці бізнесу, громадські і культурні діячки: Аліна Поплавська, Ірина Костюшко, Ірина Золотаревич, Олеся Теліженко, Наталія Горбаль, Тетяна Авраменко, Світлана Яремчук, Світлана Ройз, Наталія Самойленко та інші.

Ірина Золотаревич, Лідія Лісімова, Олег Савкін

Мати-вихователька, засновниця дитячого будинку сімейного типу Шамрай Валентина і директор палацу молоді і підлітків в Харківській області «Залізничник» Людмила Гришко також отримали нагороди.

Президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» ЛІДІЯ ЛІСІМОВА в свою чергу зазначила: «Я щиро рада можливості щороку вітати найталановитіших, найуспішніших, найвідданіших своїх співвітчизниць! Всі вони працюють в різних сферах, але водночас вклад наших переможниць важливий не лише для країни, але і для всіх нас».

Так, відзнаку в категорії «Перспектива» отримали молодший науковий співробітник Маріупольського онкологічного центру, волонтер, винахідниця Ольга Харасахал, ім’я якої, впевнені організатори, дуже скоро буде знаковим у галузі ранньої діагностики пухлин, і студентка Чернівецького обласного коледжу мистецтв імені С.Воробкевича Наталія Бойчук.

 

Наталія Бойчук, Євген Ніщук, Ольга Харасахал

Нагороди переможницям у вигляді витонченої статуетки вручали відомі чоловіки: Прем’єр Міністр України 2001-2002 р.р., президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кирилович Кінах, футболіст Владислав Ващук, керівник телеканалу «НАШ» Тигран Мартиросян, політичний експерт Дмитро Співак та інші.

Анатолий Кинах, Лидия Лисимова
Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *