Юрій Дерев’янко, кандидат у Президенти України: «Зміни вже неможливо зупинити»

«Жінки мають сили та вміння керувати цим світом. Уся міць та значущість сучасної жінки є неоціненною. Жінки здобувають якісну освіту, керують компаніями, заробляють гроші, при цьому народжують нові життя, виховують дітей. Але жінок дуже мало в українській політиці. Їх має ставити більше! Сила впливу жінки у сучасному світі здатна створювати нові нації, та впливати на політичні настрої та режими» — з такими словами з жінками клубу «Сhercher la femme» зустрічався Юрій Дерев’янко, кандидат у Президенти.
Зустріч пройшла у форматі відкритого та щирого діалогу. І ми раді, що маємо можливість поділитися ним з читачами журналу.

Учасниця клубу Сhercher la femme: «Всі вже впевнені, що роль жінки у сучасному соціумі є ключовою. Адже нині, кожна жінка має здатність впливати на думку чоловіка. Приймаючі важливі рішення у масштабі сім’ї чи навіть держави, ми володіємо вмінням, знаннями та маємо право голосу. У сучасному світі ми без остраху взяли на себе відповідальність не лише за власне життя, а й за життя своїх рідних. Адже, велика частина жінок сьогодні є справжніми «добувачами».


Юрій Дерев’янко: «Абсолютно згоден! Саме тому наголошую: країні необхідний баланс. Баланс у рівноправ’ї жінок та чоловіків при владі. Баланс у гармонійному розвитку держави, де піклуватимуться та розвиватимуть кожну сферу життя важливу для людей. Нині, кожному з нас необхідна гармонія і мир в суспільстві, в родині, та в державі. Влада повинна належати людям, тим хто живе та творить економіку, тим хто збагачує, а не розкрадає країну».
Учасниця клубу Сhercher la femme: «Ми керуємо бюджетом, ми виховуємо дітей, ми навчаємо, ми допомагаємо власним чоловікам та ще й влаштовуємо свято вдома. До всього іншого, події останніх років, зробили нас терплячими. І це нині є однією з найголовніших характеристик сучасною української жінки. Ми – не зламні, ми далеко не Титанік. Світова політична практика, що демонструє з кожним роком все більшу кількість жінок у владі, говорить про те, що в першу чергу жінкам вірять та довірять, люди готові віддавати їм право здійснювати ключові рішення та брати відповідальність не лише за долю власної родини, а й вирішувати участь мільйонів людей, на моральному, духовному та законодавчому рівнях».
Юрій Дерев’янко: «Так, поки в політиці домінують чоловіки. І це велике недопрацювання, бо ті жінки, які мають можливість і бажання щось робити, фактично не мають шансів пройти на відповідні рівні і приймати важливі рішення. У партії ВОЛЯ дуже багато жінок, в тому числі в місцевих радах, зокрема, в Івано-Франківській облраді у фракції ВОЛЯ з 6 депутатів четверо жінок. Це правильно і круто, і це – наша сильна сторона. Дуже часто від недофінансування потерпають ті сфери, де є діти, жінки. Це – підтримка матерів-одиночок, багатодітних сімей, соціальні виплати тощо. І так робити недопустимо! Але ж чоловіки бачать все по-своєму. Як правило, жінки приймають рішення більш виважено. І ті речі, які ми хочемо впроваджувати, мають ухвалюватись чоловіками і жінками у рівному представництві».

Спільно з жінками зламати чинну олігархічну систему
Кандидат у Президенти України та лідер партії ВОЛЯ Юрій Дерев’янко поділився ідеями, які пропонує впровадити в Україні для побудови європейської, конкурентної держави з новими можливостями для кожного українця.
Він впевнений: настав час творити нову систему – прямої цифрової демократії та неоекономіки. Систему, яка спиратиметься на сучасні технології та на волю людей.
Юрій Дерев’янко: «Зараз ми маємо чіткий та професійно розроблений план дій – змін, що необхідні Україні. Зміни неможливо спинити. Вони будуть просочуватися через будь-які огорожі. Спочатку тонким струмком, потім потоком, а потім вони взагалі змиють той застарілий устрій, який їм заважав».
Естонія, Швейцарія, Японія та США не тільки впроваджують ці зміни в чинні соціально-політичні та економічні інститути. Вони стимулюють і підтримують їх, вбачаючи в цьому запоруку гармонійного, мирного та щасливого майбутнього. Зміни неможливо спинити. Натомість, їх можна очолити або, принаймні, долучитися до них. І стрімко збільшити свій внесок у розвиток цивілізації, і у розвиток власної країни.
Ми маємо переусвідомити значення таких понять як «держава», «громадянин», «влада», «податки». На жаль, сьогодні ми досі живемо в старій системі координат, де держава сприймається як апарат примусу, влада – як така, що належить чиновникам-феодалам, податки – як дань, що збирається з підданих, а громадяни – як ті самі піддані. У новій системі держава перетворюється на простір для самореалізації та набір сервісів, громадянин – на джерело влади, чиновники – на найманих менеджерів, а податки – на можливості.
Сьогодні реальна сила та влада зосереджена в руках політичних та фінансових еліт, ціллю яких є власний добробут, а не добробут народу. І, на жаль, цей елітарний егоцентризм призводить до воєн, революцій, фінансових криз, екологічних катастроф.
І другий виклик, який залишається у нашої держави – це захист нашої країни, її суверенітету та повне відновлення контролю над окупованими та анексованими територіями.

Юрій Дерев’янко: «Я знаю, що на цьому шляху є багато скептиків та диванних експертів. Для них все «неможливо», «не на часі», «не в наших умовах». Тому я апелюю до тих людей, які вірять у силу волі й в те, що майбутнє дійсно залежить від наших цілеспрямованих та скоординованих дій, і кажу: «Прийшов ваш час управляти державою». Теперішній системі олігархії ми протиставимо волю народу, науковий прогрес, технології, сотні тисяч людей змін, наші знання, вміння. Нашою перемогою над даною системою стане створення успішної великої України, яка стане країною № 1 в Європі».

ЖИТИ ВПЕВНЕНО
Чим відрізняється життя в європейських країнах від життя в Україні? Ви скажете: рівнем заможності людей. Але це не основне. В Європі люди живуть впевнено у завтрашньому дні. Впевненість – це те, що витає в повітрі. Це те, що відчувається на підсвідомому рівні. Європейці знають, що раптом вони потраплять до лікарні, їм вчасно нададуть якісне лікування; що у випадку несправедливості – можна сподіватися на справедливий суд; що відпускати на вулиці дітей – безпечно, а на старості вони матимуть можливість жити для себе. Дії мають бути спрямовані на побудову держави, яка визначається терміном «правова». В такій державі влада і народ домовляються про рівні для всіх правила гри – державні закони, і керуються ними в усіх сферах життя. Такою є європейська демократія, до якої ми прямуємо.

ПРИЗУПИНЕННЯ ІНФЛЯЦІЇ ТА РОСТУ ЦІН
Неможливо жити впевнено, якщо ціни постійно ростуть, а твої заощадження – знецінюються. Сьогодні навіть умовний «середній клас» почувається невпевнено. Не говорячи вже про людей, які живуть на пенсію чи мінімальну заробітну плату, що фактично означає – за межею бідності. Зупинити інфляцію та ріст цін можливо одним єдиним шляхом: це впровадити систему неоекономіки із прозорою податковою системою, де платять менше, але всі. Де сучасні технології захищають права власності. Забезпечити швидке економічне зростання, створюючи конкурентний ринок і сприятливий інвестиційний клімат.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА СТРАХОВА МЕДИЦИНА
Людина має отримувати здоров’я замість довідок. Сьогодні людина звертається до лікаря, коли в неї вже щось болить. Це кардинально неправильна система організації охорони здоров’я. Адже успіх охорони здоров’я має вимірюватися тим, скільком людям вдалося якнайдовше зберегти добре здоров’я.
Система збереження здоров’я спрямована на створення умов для якісного життя. А це і постійний моніторинг стану здоров’я, профілактика здоров’я, якість продуктів харчування, води, екології, можливості для заняття спортом та заохочення і популяризація ведення здорового способу життя.
Система медичного страхування. Ця система поширюється на усіх громадян, незалежно від статків та гарантує повний пакет необхідних медичних послуг у випадку хвороби – як на первинному рівні, так і на рівні забезпечення лікування важких та специфічних хвороб. Держава страхує тих, у кого недостатньо для цього доходів.

НАКОПИЧУВАЛЬНА ПЕНСІЙНА СИСТЕМА
Система пенсійного забезпечення має бути терміново реформована. Кожен громадянин має повний доступ до інформації про свій пенсійний рахунок та може використовувати кошти, вийшовши на пенсію. У випадку смерті пенсійні накопичення не зникають, а передаються у спадок.

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА ТА ЗАХИЩЕНІСТЬ ДЕРЖАВОЮ
Ви маєте почувати себе впевнено, коли виходите на вулицю. Впевненими в тому, що кожен чиновник просто якісно виконує свою роботу. Коли правоохоронні органи працюють для захисту людей. Це можливо тільки тоді, коли кожен чиновник переусвідомить саме призначення держави як сервісу, а себе – як найнятого менеджера, який має громадянам цей сервіс забезпечити. Окрім того, кожен чиновник має нести жорстку відповідальність за невиконання своїх обов’язків.

ГАРАНТІЯ ЖИТТЯ В ЧИСТОМУ НАВКОЛИШНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Екологічно чисте довкілля стає однією із головних вимог ХХІ сторіччя. Право на чисте повітря, чисту воду має стати одним із базових прав людини, що гарантовані державою. Наше завдання, впровадження систем автоматичного моніторингу чистоти повітря та води, результати якого відбиваються в онлайн режимі.

ЛІБЕРАЛЬНА ПОДАТКОВА СИСТЕМА
Зменшити податки та їх кількість. Проведення ліберальної податкової реформи та фіксація фіскального відсотка ВВП на рівні, не вищому за 30%. Для цього необхідно знизити ставки ПДВ з 20% до 15% та ПДФО – з 18% до 10%, замінити податок на прибуток – податком на виведений капітал та направити 5% з теперішніх 22% ЄСВ на фінансування індивідуальних накопичувальних пенсій. При цьому загальна сума ЄСВ не може бути більше розміру середньої пенсії.

ЗАХИСТ ПРАВА ВЛАСНОСТІ
Захист чесно надбаної приватної власності — основний пріоритет в діяльності органів держави. Такі явища, як «рейдерство», «віджимання бізнесу», «маски-шоу» мають зникнути з сучасного лексикону й увійти в історію як ганебне явище.

БЕЗПЕЧНА КРАЇНА
Україні потрібно радикально трансформувати себе зсередини. Для цього нам необхідні нові інституції та інститути, нові соціальні, політичні та економічні практики, нові підходи у відносинах між владою і громадянами, про які, власне, і йдеться у нашій програмі. Ми маємо стати не тільки сильними, отримавши необхідний економічний та соціально-політичний запас міцності. Ми маємо стати також «країною, якій вдалося», яка назавжди позбавить привабливості химерний імперський проект Росії. Звісно, нам не обійтися без нової потужної армії, без принципово нового для України підходу до безпеки та без чіткого плану щодо повернення та відновлення окупованих територій.

ДЕМОНОПОЛІЗАЦІЯ
Ми проведемо масштабну демонополізацію, витісняючи олігархію з органів влади та засобів масової інформації. Буде створена низка законопроектів, які обмежать можливість для олігархів володіти ЗМІ, приховано фінансувати політичні партії та громадські організації. Також буде прийнятий закон про лобізм, який дозволятиме лобіювання інтересів тих чи інших фінансово-промислових груп винятково на основі повної відкритості та прозорості щодо замовників цих дій.

ДЕРЖАВА-СЕРВІС
Створення можливості для людини управляти державою та отримувати державні сервіси через свій електронний кабінет у смартфоні або комп’ютері. Із запровадженням системи цифрової держави чиновник перетворюється на оператора кол-центру, який кваліфіковано і ввічливо може надати консультацію та допомогти розв’язати питання у будь-який час доби.

НЕОЕКОНОМІКА
Упродовж 28 років Незалежності економіка України перебуває в стані реформ. Політики постійно звітують громадянам про те, як успішно відбуваються реформи під їх керівництвом, а напередодні чергових виборів завжди знаходять пояснення, чому життя стало ще тяжчим, та обіцяють нові ефективні реформи – одразу після виборів.
Цілком очевидно, що критерії успішності реформування, якими керуються чиновники, не відповідають тим результатам, які потрібні українцям. Реальними ж показниками реформ мають бути ті нові можливості, які отримають громадяни в результаті: здобувати якісну освіту, будувати успішну кар’єру, розвивати бізнес в чесних конкурентних умовах, заощаджувати, подорожувати, жити в достатку. Щоб забезпечити українцям ці можливості, необхідні кардинальні системні зміни, які передбачає впровадження в Україні принципів неоекономіки.
Україна має стати країною, сприятливою для бізнес-інновацій. Цього можна досягти радикальною зміною податкової системи, легалізацією всіх видів економічної діяльності і непорушним захистом приватної власності. Але головне – в основі неоекономіки лежить сучасна освіта.

ВЛАДА – ЦЕ ТИ
Всі важливі питання функціонування держави, формування представницьких органів влади, відкликання чиновників, визначення зовнішньополітичного курсу держави, визначення пріоритетів діяльності місцевої влади буде реалізовано за допомогою електронного кабінету.
Електронний кабінет, який зберігає всі особисті дані власника та його цифровий підпис, може використовуватися також і для голосування як щодо загальнонаціональних, так і місцевих питань.

ВИБОРНІСТЬ ШЕРИФІВ ТА СУДДІВ
Для охорони правопорядку мешканці самі обирають шерифа (голову поліції міста (району), якому довірятимуть. Громади також обирають суддів. До участі у виборах допускаються ті, хто пройшов професійні іспити та іспити на доброчесність.
Ті судді, рішення яких двічі на рік було скасоване Європейським судом з прав людини мають піти з посади.

ПРАВО НА ЗАХИСТ
Кожен свідомий громадянин України, повинен мати право на захист, в тому числі і за допомогою вогнепальної зброї. Звісно після певних навчань та екзаменів. Аби в себе вдома мати змогу захистити себе та близьких.

ДОСТУПНЕ РОЗМИТНЕННЯ АВТІВОК
Автомобіль — вже давно не розкіш, це потреба для економічної активності українців. 10% мита та військовий збір і пенсійний фонд, і жодних інших податків. Це зареєстровані Дерев‘янком законопроекти і це ВОЛЯ мільйонів українців, які сьогодні не мають змоги розмитнити авто за здирницькими законами. 

СТОП-ПЕРЕВІРКИ
Малий та середній бізнес під загрозою знищення — їх «шманають», гноблять, перевіряють, нагинають залишки бізнесу. Будь-які перевірки мають бути припинені до проведення ліберальної податкової реформи: скорочення кількості і розміру податків, зменшення фіскального тиску на ВВП та підтримка державою підприємців.

ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЗАРОБІТЧАН
Люди, які вимушено поїхали за кордон тяжко працювати щороку інвестують в Україну 11 мільярдів доларів, однак влада позбавила їх основного – права голосу. Юрій Дерев‘янко виступає за забезпечення електронного голосування під час виборів, щоб українці могли голосувати з будь-якої точки світу та здійснювати своє волевиявлення.
__
Партія “ВОЛЯ” – сьогодні, є єдиною партією, яка не пов’язана з жодною олігархічною структурою, та бореться за те, щоб саме українці впливали на своє майбутнє та власне життя.
Юрій Дерев’янко: «Ми запрошуємо кожного, хто хоче мати сильну, європейську, демократичну Україну, де кожен отримає нові можливості, де кожен з нас буде жити впевнено, де держава стане сервісом для кожного. Об’єднуватись, брати на себе відповідальність, іти та ставати депутатами всіх рівнів, щоб разом витіснити маріонеток олігархів з української політики. Ми маємо єдиний шанс не революційним, а еволюційним способом, через вибори, разом зі справжньою сильною командою партії “ВОЛЯ” зробити те, про що українці мріяли вже багато років. Вже сьогодні ми можемо об’єднуватись, формувати спільні команди й перемагати. Ми маємо знання і досвід, які готові передавати»

Наші контакти: м. Київ, пров. Музейний, 2б.
Тел. гарячої лінії 0 800 333 010
Усі запитання та пропозиції надсилайте за адресою: info@volya.ua
Ознайомитись з діяльністю, можна на офіційному сайті Юрія Дерев’янка derevyanko.io

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *