Свято інтелекту, креативу та творчої енергії від Київської МАН!

У колонній залі КМДА за підтримки Київської міської державної адміністрації та Департаменту освіти і науки відбувся старт «сезону пошуків і відкриттів» – розпочато новий учбовий сезон 2019-2020 Київської Малої академії наук учнівської молоді та підготовку до щорічного міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Цьогоріч вперше захід було проведено у форматі інтерактивного спілкування, в ході якого 15 наукових відділень Київської МАН презентували роботу 66 секцій. Окремими локаціями були представлені «Школа лідерства та фасилітаційних практик», «Школа юного науковця», «Школа бізнесу Grafit». А також всі охочі могли відкрити для себе новий проект з розвитку та реалізації ідей талановитої молоді – «ДНК Нації», який реалізується в рамках Громадського бюджету м. Києва.

Привітали учнівську молодь: проректор з науково-педагогічної роботи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», к.т.н., доцент Семінська Наталія Валеріївна; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, президент Міжнародної асоціації позашкільних навчальних закладів Биковська Олена Володимирівна; голова Громадської ради при Державному космічному агентстві України Едуард Іванович Кузнєцов; голова постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики, депутат Київської міської ради Бродський Олександр Якович; голова асоціації директорів шкіл м. Києва, директор спеціалізованої школи №85 із поглибленим вивченням англійської мови Федунова Тетяна Миколаївна та інші поважні гості.

Настановчу сесію Київської МАН відвідали понад 2000 школярів, їхніх батьків та вчителів м. Києва. Багато учнів обрали свій напрямок у науці та зареєструвались для занять у тих секціях, що їм сподобались.

Хочемо зазначити, що всі заняття у секціях безкоштовні!

Разом із харизматичним ведучим, актором театру та кіно, артистом Євгеном Назаренко гості свята подорожували «Науковим променадом», дізнавалися унікальні можливості кожного з відділень, відповідали на цікаві наукові питання ведучого, за що отримували заохочувальні «IQ-points», які потім обмінювали на подарунки від Київської МАН. Майбутні юні дослідники також стали учасниками різноманітних конкурсів, вікторин, майстер-класів, шоу, міні-лекцій, лайфхаків, флешмобів, лотерей, міні-тренінгів, котрі були запропоновані всім гостям заходу.

Співорганізатором цього масштабного свята виступила продюсерська компанія GUGA Entertainment Group, яка запросила до проекту своїх координаторів і артистів, а також більше ніж 150 професіоналів в різних сферах. Свято знань, творчості та інтелекту відвідали і зіркові гості — актор першого українського фільму про танці «Let’s Dance», учасник телевізійного проекту «Танцюють всі — 9» Владислав Кастирін і улюбленці публіки, унікальний синтез етно- рок гурт «ЯРРА».


Отже, старт черговому марафону пошуків і наукових відкриттів юних дослідників дано!
КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» дякує всім партнерам, які підтримали захід.

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *